Lucyna Olesińska

Lucyna Olesińska jest przedsiębiorcą od 30 lat, właścicielką Salonu Ślubnego Fantazja & Glamour.
Rozpoczęła swa działalność w 1992 roku w Starachowicach jako pierwsza w swej branży. Przez 5 lat zdobywała szersze doświadczenie na rynku w Warszawie, po czym kontynuuje swą działalność w Starachowicach, aktualnie przy ulicy Niskiej.
Branża sukien ślubnych, wizytowych i wieczorowych jest jej pasją i okazją do szerokiego kontaktu z klientami z terenu Starachowic i powiatu, a także całego regionu świętokrzyskiego.
Uczestnicząc w targach ogólnopolskich i międzynarodowych zdobywała cenne doświadczenie oferując najnowsze trendy w modzie ślubnej.
- Z przekonaniem przyłączam się do Ruchu Marka Materka, bowiem jako przedsiębiorca obserwuje efektywność gospodarowania finansami publicznymi i efekty pracy Prezydenta Miasta, który w mojej ocenie jest najlepszym w historii naszego miasta. Jako mieszkanka czuje się bardzo dobrze w moim rodzinnym mieście i jestem dumna patrząc jak miasto pięknieje. Ponadto jego cechy charakteru - serdeczność, otwartość oraz zawsze uśmiechnięta twarz wzbudza zaufanie i pokazuje wnętrze jako Człowieka. Życzę Panu Prezydentowi dalszych sukcesów, a mieszkańcom naszego miasta satysfakcji z współtworzenia piękna naszych Starachowic - mówi Lucyna Olesińska.