Lizeta Krzoska

Lizeta Krzoska ukończyła studia wyższe na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na kierunku automatyka i robotyka oraz studia podyplomowe w Wyższej Szkole Mechatroniki w Katowicach o specjalności mechatronika oraz kurs kwalifikacyjny zarządzanie oświatą.
Lizeta Krzoska jest wicedyrektorem i nauczycielem przedmiotów zawodowych w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Starachowicach. Cieszy się dużym autorytetem w gronie pedagogicznym.
Zna problemy uczniów, rodziców i nauczycieli.
Nauczyciel lubiany i doceniany przez środowisko szkolne. W pracy zawodowej wykazuje się bardzo dużym zaangażowaniem działając w różnych  obszarach. Prowadzi zajęcia w sposób urozmaicony, wykorzystując nowoczesne metody i pomoce dydaktyczne.
Uczestniczy w różnorodnych formach doskonalenia zawodowego, podnosząc ciągle swoje kwalifikacje. Wyróżnia się systematycznością, dużą empatią i charyzmą. Członek Stowarzyszenia Edu-Rozwój.
- Mieszkając w mieście Starachowice dostrzegam wiele pozytywnych zmian, które bardzo mnie cieszą. Dzięki umiejętnemu pozyskiwaniu dostępnych funduszy przez Pana Prezydenta Marka Materka otwierają się liczne możliwości na realizację nowych potrzeb i zamierzeń dzięki czemu nasze miasto się zmienia, robi się nowocześniejsze i pięknieje. Wiem, że poprzez właściwe zarządzanie można osiągnąć wspólny sukces dla naszego miasta i jego społeczności, w którym chcę uczestniczyć - mówi Lizeta Krzoska.