Jakub Kania

Jakub Kania - absolwent II Liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Starachowicach.
Ukończył studia magisterskie z psychologii  w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie oraz studia podyplomowe z marketingu na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
Psycholog, terapeuta. Ciągle się rozwija, aktualnie  ukończył Szkołę terapeutyczną w Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach ”CTSR” w Warszawie.
Większość Jego pracy związana była z pracą psychologa, doradztwem psychologicznym oraz pracą społeczną na rzecz dzieci i dorosłych, a także pracą z dziećmi autystycznymi. Od niedawna dodatkowo związany z agencją marketingową.
Założyciel bloga Ogarniętytata.pl na którym udziela porad dla rodziców z punktu wychowawczego oraz psychologicznego. Prowadzi konto na Instagramie pod nazwą Ogarnietytata, gdzie udziela bezpłatnych konsultacji oraz porad psychologicznych dla potrzebujących.
Autor książki pt.  „Byłem chuliganem, wyznania ojca psychologa”
Uwielbia nieść pomoc innym przez co mocno jest zaangażowany w niesienie pomocy chorym i ich rodzinom.
Jakub ze swoją żoną i synkiem od 8 lat mieszka poza Starachowicami. Wierzę, że wrócą do naszego miasta, by zmieniać je na lepsze miejsce do życia dla Innych ludzi.
- Prezydenta Marka Materka poznałem podczas realizacji projektu Tour de maluchem Pro Bono, który niestety z powodu pandemii nie doszedł do skutku, ale mimo to uzbierał pokaźną sumę dla potrzebujących dzieciaczków. Aktualnie przebywam na Lubelszczyźnie, choć bardzo często na weekendy przyjeżdżam do rodziców mieszkających w naszym wspaniałym mieście. To, jak zmieniają się Starachowice i ile serca wkłada nasz Prezydent w rozwój miasta da się zauważyć na każdym kroku. Jestem bardzo wdzięczny Panu Prezydentowi za zaproszenie do ruchu Marka Materka. Wierzę, że wszyscy razem zrealizujemy każdy cel, który postanowimy osiągnąć. Jeszcze raz dziękuje za możliwość dołączenia do ruchu Marka Materka! - mówi Jakub Kania.