Dominik Zuba

Absolwent I LO w Starachowicach, ukończył studia wyższe na kierunku Socjologia o specjalności: socjologia gospodarki i organizacji na UMCS w Lublinie.  Absolwent studiów podyplomowych na Politechnice Świętokrzyskiej o kierunku: Administracja sieciami komputerowymi.
Od ponad 10 lat aktywnie związany ze starachowickim środowiskiem sportowym. Organizator wielu turniejów i eventów piłkarskich. Trener piłki nożnej z licencja UEFA B, pracujący z dziećmi od blisko 13 lat.
Obecnie wiceprezes KKS ASPN Juventa Starachowice oraz członek zarządu MKS Star Starachowice, członek Gminnej Rady Sportu.
- Cieszę się, z zaproszenia i możliwości współpracy z Prezydentem Materkiem, którego miałem okazję poznać w trakcie organizacji wydarzeń sportowych, których byłem współtwórcą. Prezydent zawsze przychylnym okiem patrzył na działalność sportową  i wspierał wszelkie pomysły i inicjatywy dotyczące wydarzeń sportowych. Od kilku lat uważnie obserwuję kierunek rozwoju naszego Miasta i to co robi Prezydent bardzo mi imponuje. Jako człowieka sportu bardzo cieszy mnie stopniowa modernizacja obiektów, z których korzystają aktywni Starachowiczanie. Już w tym momencie posiadamy bazę jakiej mogą zazdrościć nam inne miasta, a patrząc na kolejne plany rozwojowe może być jeszcze lepiej. Dołączając do Ruchu Prezydenta Materka dołożę wszelkich starań aby jak najlepiej realizować powierzone zadania - mówi Dominik Zuba.