Damian Kracke

Ukończył liceum o profilu ekonomia i administracja. W życiu powołanie odnalazł jako technik/inżynier, brał udział przy tworzeniu włókna węglowego w jednej z firm w Wielkiej Brytanii dla takich firm jak McLaren. Kocha motoryzację, w wolnej chwili zajmuje się również renowacją pojazdów oraz autodetailingiem. Prywatnie jest szczęśliwym Tatą.
- Damiana poznałem kilka lat temu, gdy otworzył swój biznes w Starachowicach. Chwila rozmowy wystarczyła, by zorientować się, że spotkałem bardzo wartościowego człowieka. Cieszę się, że Damian się nie zmienił i dołączył do naszego Ruchu – mówi Prezydent Marek Materek.
- Dlaczego postanowiłem przystąpić do Ruchu Marka Materka? Myślę że w obecnym czasie największym problemem jest utrata zaufania do naszej władzy a w szczególności do większości polityków. Pamiętam nasze pierwsze całkiem przypadkowe spotkanie z Markiem które odbyło się w roku 2018. Byłem wtedy „świeżym” przedsiębiorcą, rozmawialiśmy o naszych planach i marzeniach które dla wielu mogły by być nie do zrealizowania ale zarówno dla Marka jak i dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych. Marek zawsze wysoko stawia sobie poprzeczkę i bardzo mi się to spodobało, mamy coś ze sobą wspólnego. Zapytałem go o plany związane z naszym miastem a w późniejszym okresie obserwowałem ich realizację i nigdy nie usłyszałem że się nie da. Nie znam drugiej takiej osoby która tak uparcie dąży do tego by zrealizować wszystko to co obiecał mieszkańcom Starachowic i okolic. Łączy nas chęć zmian na lepsze, wspólnie pragnę poszerzać dobro tak by dotarło do każdego mieszkańca tego Kraju. Razem w zgodzie można wiecej pamiętajmy o tym. Marek Materek zmienił Starachowice może również zmienić Polskę oraz całą scenę polityczną - mówi Damian Kracke.