Bartosz Miśkiewicz - Lider Gminy Pawłów

specjalista ds. importu

Bartosz Miśkiewicz - absolwent II liceum Ogólnokształcącego im. Stanisława Staszica w Starachowicach.

Ukończył studio aktorskie LartStudio w Krakowie.

Ukończył studia inżynierskie i magisterskie na kierunku Logistyka Międzynarodowa na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Przez ponad dwa lata związany z MAN Bus w Starachowicach, jako planista w dziale planowania i sterowania produkcji (CCR), obecnie specjalista ds. importu w dużej korporacji.

Prezydent Marek Materek: „Od Bartka bije dobra energia. Zaraża innych uśmiechem i pozytywnym podejściem do życia. W życiu publicznym powinno działać jak najwięcej osób, które szukają sposobu zamiast powodu. Cieszę się, że dołączył do naszej drużyny”.

- Dlaczego dołączam do drużyny Marka Materka? Wierzę, że rodzi się coś, ponad politycznymi podziałami, coś dobrego. Na przestrzeni kilku lat, widać gołym okiem jak wiele zmian zaszło w Starachowicach. Wreszcie Starachowice wyglądają jak współczesne, nowoczesne miasto w którym można inwestować, do którego chce się wracać, w którym chce się mieszkać! Marek to człowiek który jest Otwarty na nowe pomysły, jest pracowity i co najważniejsze wsłuchuje się w głos i potrzeby mieszkańców, co dla mnie jest kluczem do sukcesu. Jestem bardzo wdzięczny Panu Prezydentowi za zaproszenie i możliwość dołączenia do Ruchu Marka Materka. Liczę na owocną współpracę - mówi Bartosz Miśkiewicz.