Aleksandra Krzos

Aleksandra Krzos - absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Tadeusza Kościuszki w Starachowicach.
Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach.
Pedagog, terapeuta. Wciąż rozwija swoje kwalifikacje, kończy studia socjoterapeutyczne oraz szkolenie z zakresu terapii par. Przyszły psycholog kliniczny.
Większość dotychczasowej pracy związana była z pracą pedagogiczną, doradztwem psychologicznym, psychoedukacją, copywritingiem oraz pracą społeczną na rzecz dzieci i dorosłych.
Założycielka starachowickiej grupy licytacyjnej „Zdążyć przez Panem Bogiem” oraz współtwórca grupy Widzialna Ręka- Starachowice.
Prezes Fundacji „Zdążyć przed Panem Bogiem” od 01.01.2022 r.
Osobowość Roku 2020 w powiecie starachowickim oraz Świętokrzyska Osobowość Roku 2020 w kategorii „Działalność społeczna i charytatywna”.
Mocno zaangażowana w pomoc chorym i ich rodzinom. Prywatnie szczęśliwa mama bliźniaczek.
- Prezydenta Marka Materka znam jeszcze ze szkolnych korytarzy I Liceum. To, jak zmienia się nasze miasto pod Jego władaniem jest ogromną motywacją do tego, by to właśnie tutaj rozwijać się, działać i pomagać. Kreatywność, potencjał, otwartość na głos mieszkańców, wzajemny szacunek, to cechy człowieka z którym chętnie podejmę się wielu wyzwań. Jestem bardzo wdzięczna Panu Prezydentowi za zaproszenie do ruchu Marka Materka wierzę, że nasze wartości odnajdą się we wspólnych celach, które będziemy realizować. W pełni popieram działania prezydenta, któremu życzę, ażeby zebrał wokół siebie ludzi dla których człowiek, to wartość nadrzędna. Życząc dalszych sukcesów dziękuje za możliwość dołączenia do ruchu Marka Materka! - mówi Aleksandra Krzos.